Uzel znamená všeobecně spojení, svázání něčeho dohromady, nebo udržení nějakého stavu. Stabilita je v astrologické magii spojována se znamením Vodnáře, Lva, Býka a Štíra.

Zaklínadlo tedy provádíme, je-li Měsíc v některém z těchto znamení. Navíc Vzduch všeobecně urychluje události, Oheň obklopuje, Voda očišťuje a Země koření.

K dosažení lepších výsledků vyvolejte všechny čtyři živly.

Pomůcky: Čtyři stuhy (40 cm) – červená, bílá, zelená a modrá, dva malé zvonky, pár svých vlasů, Váš parfém.

Instrukce: Stuhy poskládejte na sebe a postupně svazujte sedmi uzly. Začněte ze středu a pokračujte ke krajům. Při vázání každého uzlu recitujte následující zaříkadlo:

„S prvním uzlem se láska rodí, s druhým uzlem roste, s třetím láska přichází ke mně, se čtvrtým naplňuje mé srdce, s pátým se naplní rituál, s šestým se láska ustálí, se sedmým se krví spojí, tak STAŇ SE!“

Na každý konec svázaných stuh provázkem přivažte zvonek a připevněte kadeř svých vlasů. Pak vše pokropte svou oblíbenou vůní a zvolejte:

„Bohyně svým dechem rozdmýchá plamen a láska pozná své jméno!“

Svázané stuhy si připevněte kolem kotníku nebo zápěstí, vložte do peněženky nebo noste jen tak volně v kapse. Každou noc po dobu jednoho týdne opakujte „Dech Bohyně“ a otáčejte náramek po směru hodinových ručiček. Osmou noc pověste stuhy nad svou postel.

Kdykoliv ztratíte sebevědomí nebo odvahu, zazvoňte zvonky. Nezapomeňte na trpělivost:)

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější komentáře