Nebudu mluvit pouze sám za sebe – nechť za mě svědčí moji klienti. Zde jsou reference na mé online výklady karet.
Budu rád, pokud přidáte i svoji – upřímnou. To lze učinit na konci této stránky.

Šárka

Chtěla bych moc poděkovat Tomášovi za vyladění čaker.Byla jsem předtím hodně unavená, taková bez energie.Díky seancím se už vůbec necítím unavená a jsem plná energie.Uplně mi” dobil baterky”.

Gabriela 

Hezký den pane anděli, z celého srdce a upřímně Vám děkuji za Váš výklad karet. Velmi mi pomohl psychicky. Nemohla jsem zadržet pláč – tak mocně na mně zapůsobil výklad. Už teď pociťuji velkou úlevu a radost – jsem velmi šťastná díky Vám. Toto jsem potřebovala. Děkuji za Váš čas, který jste mi věnoval. Ještě se ozvu…

S úctou, pokorou a láskou – Gabriela

Barbora

Děkuji moc za perfektní a trefný výklad, který mě utvrdil v tom, co jsem si sama myslela a pomohl mně i nahlídnout na některé věci z jiné strany. Přeji spoustu spokojených klientů a klientek. Doporučila jsem Vás svým kamarádkám a já

se určitě v budoucnu na Vás velmi ráda obrátím znovu :).

Tereza L.

Byla jsem naprosto spokojená, nakonec se věci i rýsují podle výkladu.

35 Responses

 1. Věra napsal:

  Chci touto cestou poděkovat panu Tomášovi za výklad. Již jsem navštívila několik kartářů, zaplatila několikanásobně více peněz, ale výklad od anděla se nedá s žádným srovnat. Ten prostě nemá chybu. Stále si to pročítám a objevuji stále víc a víc. Vše je tak krásně a srozumitelně podané a některé věci, co vám sdělí, pohladí po duši. Je to až k nevíře, ale co mi pan Tomáš vyložil, se začíná do puntíku plnit. Jestli to půjde takhle dál, tak jsem ten nejšťastnější člověk pod slunce. Pane Tomáši, smekám před Vaším nadáním. Věra

 2. Eva napsal:

  Děkuji Vám anděli,za pravdivý výklad,který mi ukázal mou cestu dál.Určitě se na Vás obrátím a děkuji Vám ještě jednou za naději,přeji hodně štístka a lásky.

 3. Katk napsal:

  Pana anděla můžu jen doporučit, je velmi ochotný.Výklad byl zaslán rychle. Na všechny otázky mi odpověděl.

 4. Draha napsal:

  Dobrý den,
  chci moc poděkovat panu Tomášovi za jeho výklad, který mi dal zase naději jít životem dál. Odpověděl mi na všechny mé otázky srozumitelně. Teď již nezbývá nic jiného než čekat, zda se situace vyvine tak, jak karty předpokládají. Ještě jednou moc děkuji a napíšu, jak se výklad plní.

 5. Lenka napsal:

  Dobrý den, pana Tomáše mohu určitě doporučit. Výklad byl zaslán rychle, dostala jsem odpovědi na všechny mé otázky. Při čtení mého výkladu mi občas přeběhl mráz po zádech, protože jsem v těch řádcích objevila pravdu, kterou jsem si předtím nepřipouštěla. Tímto panu Tomášovi děkuji a přeji mu spoustu spokojených zákazníků 🙂

 6. Gabriela K. napsal:

  > Hezký den pane anděli, z celého srdce a upřímně Vám děkuji za Váš výklad karet. Velmi mi
  > pomohl psychicky. Nemohla jsem zadržet pláč – tak mocně na mně
  > zapůsobil výklad. Už teď pociťuji velkou úlevu a radost – jsem velmi
  > šťastná díky Vám. Toto jsem potřebovala. Děkuji za Váš čas, který jste
  > mi věnoval. Ještě se ozvu…
  > S úctou, pokorou a láskou – Gabriela

 7. kala napsal:

  Dobrý den, výklad od Tomáše předčil očekávání a po zkušenostech s jinými kartáři jako jediný úplně vystihl situaci a okolnosti které nemohl vůbec tušit, má u mě velkou jedničku myslím že má obrovský dar, ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji

 8. Janka napsal:

  Ďakujem opäť za skvelý výklad, vždy je čistý a presný, ktorý mi sadne. So službami som spokojná a rada sa ozvem aj nabudúce. Aj Slovensko fandí 🙂

  Janka

 9. Václav napsal:

  Vřele doporučuju těm který zvládnou číst skutečnost a nechtějí jen číst to, co chtěj slyšet, i když je to někdy těžké

 10. Martina napsal:

  Rada bych I ja touto cestou velmi podekovala za Vyklad od Tomáše.
  Poskytl mi nejdulezitejsi odpoved,kterou jsem hledala celych 8let.Jeho Vyklad je razny,jednoznacny,strucny a Velmi vystizny…..neni se opravdu ceho bat,pokud hledate svou cestu a nebojite se pravdy,ktera muze I bolet.Vrele doporucuji pana Tomáše ,protoze Vam opravdu odpovi co karty odhali a to velice ciste a opravdove….bez michani do odpovedi sve vlastni pocity ci emoce.Vyklad byl rychly a take je mozne spolehnout se na doplnijici otazky,ktere Vam odpovi.Jeste jednou velke diky.Martina USA

 11. Marcela napsal:

  Při harmonizaci čaker jsem cítila obrovský klid a pocit bezpečí. Asi jako v babiččiných peřinách :o) Děkuji

 12. Maky napsal:

  Dobrý den,
  děkuji ještě jednou za Výklad. Vzhledem k tomu, že poprvé při výkladu karet jsem neudávala data narození, jsem nadšená. Můžu je doporučit všem. Ještě jednou děkuji, určitě znovu využiji a přeji krásný den…. Markéta

 13. Jirka napsal:

  Velmi Vám děkuji za Výklad i Váš přístup (je vidět, že Vám záleží na kvalitě služby, kterou děláte a nikoliv na tahání peněz z lidí). Opakovaně jsem si ověřil, že jsem z výkladu získal nadhled, který mi scházel. Musím říci, že to do sebe celé zapadá…a něco se ukazuje až s odstupem času. Děkuji ještě jednou.

 14. Ivett napsal:

  Tomasa vrelo odporucam.Vyklad bol presny a pravdivy.Velmi mu dakujem.Urcite ma spravne a presne „nakopol“.Nevahajte.Tomas velka vdaka!

 15. Dana napsal:

  Pana Tomáše můžu vřele doporučit.I když se mi jeho výklad zrovna nečetl dobře,popsal celou situaci velmi přesne, výstižně a srozumitelně.Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

 16. Jana napsal:

  Dobrý den, výklad karet od Tomáše je zážitek. Zcela jasně popsal situaci, ve které se nacházím já i moji blízcí a umožnil mi vidět i to, před čím jsem oči zavírala. A pocity při harmonizaci čaker…nelze popsat, nutno prožít. Ještě jednou velký dík za výklad karet i pomoc. Andělského pána vřele doporučuji.

 17. Kat napsal:

  Moc děkuji za neuvěřitelně přesný výklad. Moc mi pomohl a určitě mě to posunulo dál. Přeji mnoho spokojených zákazníků a určitě se v budoucnu zase.

 18. jarmila napsal:

  doporučuji ochotný a rychly neznam lepšiho

 19. Jana napsal:

  Moc doporučuji. Jen chci podotknout, nečekejte, že vám napíše, co chcete slyšet. Nejdřív jsem se urazila, protože výklad byl podle mě nereálný, bohužel za čas se realita plnila a manžel měl opravdu milenku.

 20. Lenka napsal:

  Dobrý den,

  chci Vám ještě jednou a od srdce poděkovat za doporučení homeopatika – osvědčilo se, jak při přijímacím řízení, tak při přednášce. Díky němu jsem dokázala prodat, co vím , a nastínit, o co mně jde. Vnímám jako zásadní v mém životě, že jsem se o tomto homeopatiku dozvěděla – díky Vám. A předpověděl jste úspěch.

 21. Petr napsal:

  Bohužel se vše rýsuje, jak řekl.. Kdo hledá utěšovací výklad, který e mu bude jen podfoukávat koule tak ať ani andělskému pánovi nepíše, kdo chce realitu a pravdu at si mu řekne o výklad.

 22. Edita napsal:

  Všetko čo písal je pravda…vie odhaliť situáciu aj človeka aj bez dátumov…☺ uprimne povie čo vidí a som rada že som vyużila jeho službu potešilo ma…☺

 23. Alena napsal:

  Nechala sem si viložit od čtyř kartářek a on se s nima neschodl! uvidime teda kdo bude mit pravdu ale oni slibili že se manžel zmoudří a vratí ke mě a chalit tvrdi že ne takže když tři řikaj že jo tak keca. uvidíme dám sem vedet zatim nevim

 24. Romana napsal:

  Výklad vřele doporučuji, potřebovala jsem nějakou pomoc a výklad pana Tomáše mi pomohl, jak se později ukázalo, byl i velmi trefný a popis ostatních okolností byl až překvapivě správný. Děkuji za radu

 25. Nada napsal:

  Pana Tomáše lze jen doporučit.

 26. Šárka napsal:

  Moc děkuji za výklad.Byl rychle zpracovaný,pan Tomáš naprosto přesně popsal,co cítím,prožívám a proč tomu tak je.Doporučuji.

 27. Dagmar napsal:

  Také bych velmi poděkovala za přesné výklady. Obracím se na Andělského pána už poněkolikráte a vždy je to pro mě inspirující a k zamyšlení. Velmi doporučuji jeho výklady,jsem spokojená a vděčná.

 28. Aneta napsal:

  Chtěla bych poděkovat za výklad. Byl opravdu trefný. Teď, už to záleží na mě. Děkuji moc a rozhodně, až budu potřebovat se na Vás znovu obrátím. Děkuji a určitě Vás doporučím.

 29. Šárka napsal:

  Chtěla bych moc poděkovat Tomášovi za vyladění čaker.Byla jsem předtím hodně unavená, taková bez energie.Díky seancím se už vůbec necítím unavená a jsem plná energie.Uplně mi“ dobil baterky“.

 30. Alena napsal:

  Tome, ani nejde slovy vyjádřit, jak moc mi pomáháš. Je tak jednoduché se Ti otevřít a svěřit i tak osobní věci, které člověk jen tak někomu neřekne. Vždycky máš odpověď, vždycky „víš“ a ikdyž to někdy není jednoduché, všechna Tvá slova, rady a doporučení si beru k srdci. Je mi zvlášť sympatické i to, že vložíš i svůj osobní pohled, dává mi to pocit ještě větší důvěry k Tobě a také vím, že se „mnou“ opravdu zabýváš.
  Mnohokrát Ti děkuji za všechen Tvůj čas strávený „se mnou“ … andělský pane.

 31. Barbora napsal:

  Děkuji moc za perfektní a trefný výklad, který mě utvrdil v tom, co jsem si sama myslela a pomohl mně i nahlídnout na některé věci z jiné strany. Přeji spoustu spokojených klientů a klientek. Doporučila jsem Vás svým kamarádkám a já se určitě v budoucnu na Vás velmi ráda obrátím znovu :).

 32. Tereza L napsal:

  Byla jsem naprosto spokojená, nakonec se věci i rýsují podle výkladu.

 33. Tereza K. napsal:

  Pan Tomáš se mnou prošel rozvod, ostatně i veškeré vztahy, špatné i dobré období…ve výkladu se vždy trefil, poradil a nasměroval…
  Naprostá spokojenost!
  Děkuji

 34. Recenze napsal:

  Služby andělského pána mohu jen doporučit. Jeho výklad je bez zbytečných cukrbliku, ale věcný a dobrý. Splnění výkladu na sebe čeká, protože se jednalo o delší budoucnost, ale věci se daly do pohybu a po vyladění čakry sebelásky se cítím mnohem lépe, znám svou hodnotu. Kdo chce pravdu a reálný odraz a ne plytké řeči, ať se obrátí právě sem. Někdy to trvalo déle, ale vše napraveno a doplněno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *